Turnaj ulíc 2013

V sobotu 29. júna 2013 sa uskutočnil na ihrisku TJ Hlboké tretí ročník turnaja hlbockých ulíc. Kvalitou jednotlivých zápasov a napínavosťou rozhodne nesklamal. Dá sa povedať, že tento ročník bol najvydarenejší. Všetky zúčastnené mužstvá /Mláky, Záhumnie, SNP a Starí páni/ podali výborné výkony a každé mužstvo minimálne jedenkrát vyhralo. Nakoniec sa po prvýkrát v histórii tešilo z prvenstva mužstvo Starých pánov, ktoré ako jediné dvakrát zvíťazilo a zaslúžene v turnaji dominovalo. O všetkom rozhodol gól Pavla Orgoníka v poslednej minúte zápasu s SNP. Polepšili si po minuloročnom treťom mieste aj chlapci z Mlák, ktorí skončili na druhom a SNP na treťom mieste. Naopak prvenstvo neobhájilo mužstvo Záhumnia, ktoré skončilo v sobotu posledné, ale v poslednom zápase s Mlákami poriadne zamiešalo celkovou tabuľkou a to vedelo, že už nemôže skončiť lepšie. Teší fakt, že turnaj sa dostáva do povedomia verejnosti a stáva sa z neho tradičné spestrenie medzi jednotlivými sezónami.

Výsledky III. ročníka:

Starí páni - Mláky 2:4

SNP - Záhumnie 3:2

Mláky - SNP 1:1

Záhumnie - Starí páni 2:3

Záhumnie - Mláky 3:2

SNP - Starí páni 1:2

Konečná tabuľka:

1.

Starí páni

2.

Mláky

3.

SNP

4.

Záhumnie

:

O poradí na 2. a 3. mieste rozhodlo pri vyrovnanom zápase celkové skóre.
V individuálnych štatistikách nič nové. Najlepším strelcom sa stal René Slaný /Záhumnie/ so 4 gólmi. Najlepším brankárom Peter Koprla /Mláky/. Víťazom súťaže v kopaní pokutových kopov sa v dramatickom rozstrele stal René Slaný, druhý skončil Miroslav Zríni a tretí Ľubomír Žák ml.
Strelci gólov: 1. René Slaný 4 góly, 2. Pavol Orgoník 3 góly, 3. až 5. Flaviu Nicusor Drinc, Stanislav Otépka, Lukáš Chrenek 2 góly. 6. až 17. Andrej Válka, Peter Jurka, Peter Pawlusiow, Milan Pawlusiow, Roman Morávek, Maroš Jonáš, Rastislav Mráz, Stanislav Šulc, Jaroslav Slaný, Stanislav Jarábek, Roland Fica, Rastislav Baran po 1 góle.

Víťazné mužstvo Starí páni zľava hore: Peter Krištof, Radoslav Horňák, Stanislav Šulc, Branislav Bzdúšek, Milan Mráz, Pavol Orgoník. Zľava dole: Peter Holický, Peter Jurka /so synom/, Jozef Jediný, Rastislav Baran /so synom/, Karol Fabian. Na fotke chýba brankár Miroslav Otépka.

Všetci spoločne sa už tešíme na štvrtý ročník, ktorý veríme, že úrovňou ešte prekoná tentoročný.