VYBOJOVANÉ SEMIFINÁLE POHÁRA!!!

16.11.2019 sme nastúpili na posledný zápas v tomto roku v rámci 3. kola SPORTIKA CUPU. Do zápasu sme išli v mierne oslabenej zostave, keď nám chýbali Andrej Fišan, René Slaný, Ján Luknár, Jakub Brhel, Stanislav Otépka, Filip Tóth. Na zápas sme sa zodpovedne pripravili a chceli sme vyhrať a postúpiť do ďalšieho kola. No, ale poďme k samotnému zápasu.
TJ Sobotište má svoju kvalitu, keďže nám dokázali zobrať body a v súťaži sme s nimi remizovali a tak nás nečakal ľahký zápas. Od začiatku zápasu sme sa snažili hrať našu hru na rýchlom prechode do útoku a menení tempa hry. Vytvorili sme si šance, ale nedokázali sme ich premeniť a paradoxne sme inkasovali po našej chybe z jednej strely domácich na bránu v prvom polčase od Miroslava Tomečka na (1:0). To nás však nepoložilo a stále sme hrali lepšie a lepšie, až sa nám podarilo vyrovnať po peknom rohovom kope kapitánom mužstva Tomášom Slovikom 45 ´na (1:1). Do kabín sme tak išli za nerozhodného stavu. V kabíne to žilo a chlapci nastúpili na druhý polčas ešte viac nabudení a s veľkou túžbou vyhrať. Domácich sme k ničomu nepúšťali a hru sme mali pevne v rukách. Domáci hrozili len v náznakoch brejkov a či štandardných situácii, ktorých bolo na môj vkus trošku veľa (9). Naďalej sme si vytvárali šance, ale strhnúť víťazstvo a postup do ďalšieho kola sa nám podarilo až v 80 minúte po rohovom kope Tomáša Vacha a peknom zakončení Dominika Slovíka (1:2). Potom sme sa však zbytočne stiahli a domáci vrhli všetko do útoku. Nakoniec sme koniec zápasu ustáli a zaslúžene postúpili.
K štatistike zápasu :
Domáci:
- 9 standartiek
- 3 rohové kopy
- 2 strely na bránu
- 2 mimo bránu
Hostia:
- 3 standartky
- 8 rohových kopov
- 7 striel na bránu
- 9 mimo bránu
Chcem sa poďakovať fanúšikom, hráčom, vedeniu a všetkým, ktorí nás podporovali a priali nám v každom zápase.
Teraz poďme oddýchnuť, vyčistiť hlavu a nachystať sa na ďalšiu ešte náročnejšiu časť sezóny !!
TJ HLBOKÉ
STÁLE SPOLU !!!!!!