DRUŽSTEVNÉ DERBY NEROZHODNE!!!

2.11 sme cestovali na ďalší zápas do Rybiek. Očakával som dobrý futbal, a to sa aj naplnilo. Súper zdatný, kvalitný a nabudený. Samozrejme aj my sme pristúpili zodpovedne k tomuto zápasu. V prvom polčase sme viac kontrolovali loptu, ale nebolo to také výrazné ako v iných zápasoch. Snažili sme sa prekonať súpera kombináciou. Škoda, že nám nevychádzala finálna fáza, aby sme mali lepšie zakončenie. Domáci hrozili hlavne zo štandardných situácií, v nich nás podržal Andrej Fišan. Škoda, že sa zranil pri jednej z nich a prvý polčas dochytal v bolestiach. Do kabín sme odchádzali za nerozhodného stavu (0:0). Do druhého polčasu už Fišan nenastúpil a vymenil ho v bráne Michal Hrušecký. Paradoxne v druhom polčase sme boli viac nebezpečnejší ako domáci. Vytvorili sme si šance a jednu z nich premenil Dominik Slovik (0:1). Následne sme mohli zvýšiť náš náskok, ale proti prudkej hlavičke Dominika Slovika dobre zareagoval domáci brankár Richard Rýzek. O 10 minút neskôr sme inkasovali po brejku domácich na (1:1). Chceli sme strhnúť víťazstvo na našu stranu, ale domácich držal dobre chytajúci Richard Rýzek. Zo zápasu odchádzame bez prehry a získaným bodom. Ja ako tréner som spokojný a chcem poďakovať hráčom za prístup k zápasu a samozrejme všetkým, ktorí nás podporujú a pomáhajú !!! ( Pavol Žák, Pavol Orgonik, Jakub Nistor). Tak poďme zvládnuť posledný zápas jesene 9.11 a huraaaa na zábavu !!!!
Tréner