POTVRDENIE TROCH BODOV...

Na domáci zápas sme proti TJ Sokol  Borský Mikuláš nastúpili s cieľom potvrdiť získané 3 body z Oreskeho. Do zápasu sme vstúpili nie celkom podľa predstáv. Nedarilo sa nám prekonať súperovu defenzívu. Viac menej sme sa prispôsobili tempu súpera. Postupne sme však začali hrať to, čo sme si povedali a otvorili sme skóre v 27´ po strele Tomáša Slovika na (1:0).  O desať minút sa presadil ten istý hráč, keď už zvyšoval na (2:0). Súpera sme k ničomu nepustili a diktovali sme tempo hry. Po peknej kombinacii na polčasových (3:0) upravil Rastislav Mráz. Druhý polčas sme naďalej tlačili súpera a vytvárali si šance.  Jednu z nich premenil výborne hrajúci Dominik Slovik a uzavrel skóre zápasu na konečných (4:0). V tomto zápase sa nám zranil Rastislav Mráz, no do mužstva sa pomaly vracia Tomáš Vach. Rasťovi prajeme skorý návrat. Ideme ďalej STÁLE SPOLU !!!
Tréner