NA SVADBU NALADENÍ VÍŤAZNE!!!

V sobotu 19.10. 2019 sme nastúpili na veľmi ťažký zápas u nevyspytateľného súpera FK Oreské.
Zápas to bol ťažký a dosť nervózny. Od začiatku sme plnili všetky pokyny, ktoré sme si povedali a to bol kľúč k úspechu. V prvom polčase sme dominovali, i keď súper hrozil najmä z brejkov. Podarilo sa nám premeniť po krásnej krídeľnej akcii po ose Chovanec - Mráz, ktorého nahrávku na prednú tyč zužitkoval Dominik Slovik (0:1). Od tohto momentu sme držali taktovku hry pevne v rukách. Chlapci makali a nevypustili jeden súboj. Další gól sme pridali po ešte krajšej akcii, ktorú rutinérsky zakončil nestarnúci Miroslav Pavlík (0:2). Mohli sme pridať aj ďalšie góly, no už nám do konca polčasu nebolo súdené. Do druhého polčasu domáci vstúpili lepšie ako my a začali viac napádať našu rozohrávku. Po jednej chybe v našej obrane sa im podarilo skorigovať výsledok na (1:2). Paradoxne po tomto góle sme začali hrať zase našu hru. Šance, ktoré sme si vytvorili sme nevyužili. Zápas sme zvládli po hernej aj taktickej stránke. Nerád vyzdvihujem jednotlivcov, no na ihrisku bol pán Peter Kumančík, ktorý zvládol ťažké súboje s útočníkom Pavlačkom. Všetci hráči si však zaslúžia absolutórium za predvedený výkon.Sme radi, že sme nášmu spoluhráčovi Martinovi Sládkovi mohli zvestovať, že sme vyhrali a tak sa mohli všetci neskutočne dobre zabaviť na jeho svadbe!!!!! Tak isto aj náš kapitán Rene Slany dostal pekný darček !!!
Ideme STÁLE SPOLU !!!