PRED KAMERAMI VÍŤAZNE...

V peknom slnečnom počasí sme privítali v 11. kole OŠK ROHOV. Zápas sa hral pred kamerami Huste TV a chceli sme sa predviesť v čo najlepším svetle. Hneď v prvej minúte sme otvorili skóre zápasu po peknej akcii po krídelnom priestore, kde sa uvoľnil René Slaný a jeho peknú centrovanú loptu upratal do bránky Tomáš Slovik (1:0). Ďalej sme pokračovali v našej hre a boli jasne lepším mužstvom, čo potvrdzuje aj držanie lopty v prvom polčase 78% !!! Druhý gól sme pridali zasa po centrovanej lopte, ale z opačnej ľavej strany, keď sa presadil Dominik Slovik (2:0). Do konca polčasu to bola hra len na jednu bránu a upraviť skóre mohol Roman Morávek, ktorého strelu vyrazil brankár hostí na brvno. Dali sme aj další gól po peknej strele Tomáša Slovika, no ten neplatil pre ofsajdové postavenie menovaného hráča. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil i keď tempo hry upadlo. Už sme robili aj zbytočne chyby a tým ponukali hosťom viac priestoru na hru. Po prieniku Reného Slaného, ktorý bol zastavený faulom sme kopali priamy kop. Loptu si postavil Dominik Štora a krásnou strelou zvýšil na (3:0). Následne sme sa moc uspokojili a súper toto naše nesútredenie využil a znížil z pokutového kopu na konečných (3:1). Bol to pre nás sviatok a poďakovanie za prípravu, brigádu patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili. Ďakujeme aj fanúšikom za návštevu. Ideme ďalej STÁLE SPOLU !!!!!
Tréner