ŤAŽKO VYBOJOVANÉ BODY...

V sobotu sme nastúpili proti kvalitnému súperovi z Radošoviec !!! Od začiatku zápasu sme diktovali tempo hry a vytvárali aj šance, no posledné zápasy sa nám nedarí ich dotiahnuť do úspešného zakončenia. Do šatne sme išli za stavu (0:0). Do druhého polčasu sme paradoxne vstúpili zle. Súper začal viac hroziť a vyrážať do útoku, a s tým bol z našej strany problém. Radošovce aj skórovali, no rozhodca odpískal ofsajd a tak sa stav nemenil. Ten sa menil z nášho rohového kopu, keď sa presadil kapitán mužstva René Slaný (1:0). Museli sme však ďalej tuho bojovať o výsledok, lebo súper sa nepoložil a bol naďalej nebezpečný. V zápase nás podržal Andrej Fišan, ktorý chytil 100% šance. Nakoniec sa zápas skončil (1:0) pre nás a stále ideme SPOLU!!!Nebolo to z našej strany dokonalé, no aj take zápasy budú, veď sme na prvom mieste a mužstva sa na nás budú pripravovať !!Chcem poďakovať fanúšikom za podporu !!!

tréner