V OKLIEŠTENEJ ZOSTAVE VÍŤAZNE...

V sobotu sme cestovali na další majstrovský zápas za súperom TJ Dubovce. Prvý polčas nám zasa nevychádzal podľa predstav do 30 minuty.. Nevedeli sme dotiahnuť naše akcie do finálnej fázy a presne zakončiť. Domáci hrozili z rohových kopov, keď nás dvakrát zachránil na bránkovej čiare Dominik Štora. Domáci sa dostali do vedenia v 23. minúte, keď nášho brankára Milana Dolnika prekonal Sprušanský (1:0). Od tohto momentu sme paradoxne začali hrať našu hru a súper už nemal žiadne šance ani rohové kopy, z ktorých by nám hrozilo nebezpečenstvo. Po peknej kombinacii vyrovnal v 29. minúte Tomáš Slovik (1:1). Za nerozhodného stavu sme išli do kabín. V kabíne sme si povedali, čo treba zmeniť a na čo si dávať pozor. V druhom polčase už to bola jednoznačne naša dominancia. Chlapci sa zlepšili na každom poste a predvádzali peknú kombinačnú hru. Mali sme šance, no podarilo sa nám skórovať v 64. minúte Dominikom Slovíkom (1:2). Domáci hráči aj keď bojovali, kondične a herne nám neboli schopní konkurovať a z toho plynuli naše ďalšie šance, ktoré sme nepremenili.
Definitívu za týmto zápasom dal dobre hrajúci Dominik Slovík, keď po ozaj krásnej kombinacii zasunul do prázdnej bránky na konečných (1:3) !!!!! Ďakujem hráčom za prístup a fanúšikom že nás prišli podporiť v hojnom počte !!!
Ideme ďalej STÁLE SPOLU !!!!
tréner

Štatistické informácie k zápasu: https://obfz-senica.futbalnet.sk/zapas/436485/