NA HODY V ŠAŠTÍNE TROJBODOVO...

V sobotu sme cestovali na další majstrovský zápas do Šastina !!! V prvom polčase do 30 minuty sme nehrali dobre. Strácali sme lopty, viazla nám kombinácia a domácich sme púšťali do pološancí. Pomohol nám však gól po dobrom centri, ktorý zakončil René Slaný (0:1). Potom sa už hra zlepšila a my sme sa ukľudnili. Druhý gól pridal po peknej kombinaci uzdravený Miro Pavlik (0:2). Domáci však po našej chybe v strede ihriska podnikli výpad do našej obrany z čoho rezultoval pokutový kop a ten domáci premenili (1:2). Tento okamih nás nepoložil a ešte pred odchodom do kabín upravil stav Tomáš Slovik na polčasových (1:3). V druhom polčase sme predvádzali našu hru a vytvárali sme si jednu šancu za druhou, no zasa sme ich nevyužili. Domácich sme do ničoho nepúšťali a vlastne to už bolo len o tom, kedy prekonáme zasa domáceho brankára. To sa nám podarilo tiež z pokutového kopu, ktorý premenil Tomáš Vach a upravil na konečných (1:4).
Vezieme si 3 body a ideme STÁLE SPOLU !!!!

• pavol zak 15.09.2019 Do hry ešte zasiahli v 76´M.Morávek /Pavlík/ a v 85´Dolník /Vach/pripravený bol aj B.Chovanec ale nebolo potrebné jeho nasadenie a tým ušetril zranenú nohu v ďalšom zápase by mal byť už fit.