ĎALŠÍ 3 BODOVÝ ZÁPIS...

Ťažký zápas v obrovskom teple !!!
Dnes sme nastúpili na ihrisku súpera, ktorý je jeden z ašpirantov na popredné umiestnenie v súťaži .
Nastúpili sme presne, ako sme si povedali. Vedeli sme, že obrana domácich vie robiť chyby, tak sme ich od úvodných minút dotláčali. Vytvorili sme si šance, ktoré sme nedokázali premeniť. Potom sa hra vyrovnala a super začal ukazovať svoju kvalitu. Keď už to vyzeralo na bezgólový stav presadil sa krásnou strelou hráč zápasu Miroslav Pavlik (0:1).No následne po zlom bránení a nariadenej 11ke sme inkasovali prvý gól v súťaži (1:1). Za tohto stavu sa išlo do kabín. V druhom polčase domáci prevzali taktovku hry a boli nebezpeční v útoku. Za prvých 20 minút v druhom polčase si domáci vytvorili 3-4 šance na strelenie gólu, no podržal nás brankár Andrej Fišan. Chlapci však bojovali a vyšiel nám protiútok, ktorý bezpečne premenil Tomáš Slovik 76’ (1:2).  Následne sme navýšili skóre na (1:3) výborne hrajúcim Miroslavom Pavlikom, ktorý sa pohral s obranou domácich. Naši hráči boli na koni, no domáci boli stále nebezpeční. Posledný kliniec do rakvy domácich zasadil Dominik Slovik a som veľmi rád, že mu to tam padlo po ďalšej brejkovej akcii 78´ (1:4). Po tomto zásahu sme sa snažili zápas už uhrať a kúskovať hru. Zbytočne sme však veľmi lacno dávali loptu domácim a tým sa dostávali pod tlak. Nakoniec sme inkasovali na konečných (2:4) !!! Poďakovanie všetkým našim hráčom aj pánom z lavičky Pavol Žak a Pavol Orgonik no a samozrejme aj fanúšikom !!!!!
POĎME KRICME “ Hlboké” !!!!
Tréner

• pavol zak 01.09.2019 Chlapci dobre odvedená robota.