NA HODOCH MUZIKA VYHRÁVALA...

ale Hubočanom... Tí pricestovali na hody do Jablonice k derby zápasu potvrdiť rolu favorita a zlepšeným výkonom v druhom polčase, domácim nedali nárok. Tí síce v prvom polčase dokiaľ vládali držali sľubný remízový rezultát, ale v druhom polčase sa prejavila kvalita na strane hostí. Rozhodcovia zápasu, okrem ,,kartového mariáša", keď rozdali 8 žltých kariet po 4 na každej strane, zvládli zápas s prehľadom. Všetky tri góly naši vybavili za 12 minút, ale až vtedy, keď začalo pršať... Vynikajúci výkon predviedol Tomáš Vašek, ktorý naservíroval najskôr v 68. minúte po prieniku pravou stranou loptu Juricovi a v 72. minúte aj T. Slovíkovi a Hlboké viedlo 0:2. Obidva góly boli ako cez kopirák. V 80. minúte si postavil z 20 metrov loptu Štora a nezadržateľne a hlavne nechytateľne pod brvno uzavrel na 0:3. Hlbočania potvrdili tri body s Lakšármi, opäť neinkasovali. V 9 zápasoch dostali iba 7 gólov, čo je v priemere menej ako 1 na zápas. Najlepším strelcom je Tomáš Slovík so 7 zásahmi a Hlbočania ako jediní v tabuľke prehrali iba raz. Všetkým ostatným sa to podarilo už viackrát. O to viac mrzí naša jediná prehra v Radošovciach. V sobotu privítame opäť v derby zápase na domácom ihrisku Cerovú a patrilo by sa pokračovať v takýchto výsledkoch ďalej. Zvlášť, keď potom cestujeme do Kopčian... Pozor si však musíme dať na zatiaľ najlepšieho strelca súťaže deväťgólového Mareka Holiča.

TJ Jablonica - TJ Hlboké 0:3 /0:0/ g: 68. Jurica, 72. T. Slovík, 80. Štora. ŽK: Galba, Peterka, Závodský, Mihalcsak - Kumančík, Mráz, Chovanec, Rosa. TJ Jablonica: Lorincz - Pavlík, Štefanka, Kristián /84. Franek/, Hazucha - Galba, Gaža, Benek, Peterka /70. Kuľka/ - Závodský, Mihalcsak ,,C". Tréner: Mário Búran. TJ Hlboké: Hrušecký - Drinc /61. Jurica/, Kumančík, Chovanec, Rosa - Vašek, Slaný /87. Pucheľ/, Štora, Klein - Mráz /82. Krč/, T. Slovík. Tréner: Peter Kumančík. Rozhodovali: Lapoš, Škrinár. Delegátom zápasu bol pán Rosa.