PRVÁ PREHRA V SÚŤAŽI...

Prišlo aj na Hlbočanov.... A to v Radošovciach. V zápase, v ktorom nedokázali premeniť svoje príležitosti hlavne v prvom polčase. Vrcholom streleckej nemohúcnosti bol nepremenený pokutový kop v 73. minúte zápasu. Tentokrát ho nepremenil Tomáš Vašek. Zo štyroch pokutových kopov dokázali premeniť dva proti Sobotišťu a v Popudinských Močidľanoch. Žiaľ doma s Oreským a práve v nedeľu v Radošovciach nepochodili, čo ich tiež stálo body.... Domáci nijako neoslnili výkonom, ale ten im pri premenení jednej šance stačil na trojbodový zárez. Nehovoriac o tom, že stolička pod domácim trénerom sa trošku ustálila. Takže skončila sa nám séria s mužstvami od Chvojničanky s bilanciou 1-2-1. V ďalšom priebehu súťaže odohráme náročné zápasy. Hneď ten prvý v nedeľu doobeda v Rohove, kde sa nám príliš nedarí...

Chvojničan Radošovce - TJ Hlboké 1:0 /0:0/ g: 56. Sloboda. ŽK: Žúrek, Tokoš, Španka - Mráz, Kumančík. Chvojničan Radošovce: Noščák - Žúrek, Tokoš ,,C", Sloboda /88. A. Štepanovský/, Ťulák - Španka, Vávra /55. Kubina/, Ivánek, Mikula - Drgon, Kudláč. Tréner: Zdeno Nádaský. TJ Hlboké: Hrušecký - Drinc /73. Dujka/, Otépka ,,C", Rosa, Kumančík - Štora, Klein, Sládek, Vašek - Mráz /79. Jurica/, Slovík. Tréner: Peter Kumančík. Rozhodovali: M. Šefčík, Tokoš. Delegátom zápasu bol pán Linet.

Autor: TJ Hlboké