KÁDER TJ HLBOKÉ PRE JESEŇ 2018 UZATVORENÝ!!!

Štyri dni pred ostrým štartom najvyššej oblastnej súťaže SPORTIKA MO ObFZ Senica majú Hlbočania káder uzatvorený. Odohrali dva zápasy v prípravnom letnom období. V prvom zvíťazili nad mužstvom Starej Myjavy/Spartak Myjava ,,B" 4:2 a potom si minulú nedeľu poriadne zastrieľali, keď nadelili Rovensku na ich ihrisku ,,osmičku". Vedenie klubu dokázalo až na malé výnimky káder udržať, a tak tretie mužstvo minulého ročníka vstupuje do súťaže s nie malými ambíciami. Tie siahajú k obhájeniu posledných dosiahnutých umiestnení dvoch sezón /4. a 3. miesto/. Z kádra odišiel ,,penaltový čarodej" minulej sezóny Ondrej Šraga. Na konte má 5 chytených pokutových kopov a u nás sa mu z klubu FK Senica skončilo hosťovanie. Na prestup prikývol mužstvu VI. ligy ObFZ Trenčín FK Turani Turá Lúka. Tomášovi Škarupovi sa skončilo u nás hosťovanie z TJ Koválov. S funkciou trénera skončil Rastislav Baran a tak celá ťarcha zostala na hrajúcom trénerovi Petrovi Kumančíkovi, ktorému bude sekundovať a pomáhať ďalší hrajúci asistent Peter Špoták. Dominik Štora pretavil hosťovanie v našom tíme na klasický prestup a stal sa po roku našim kmeňovým hráčom. Z klubu FK Smrdáky prišiel na hosťovanie Dominik Rosa, so skúsenosťami zo senického dorastu. K aktívnemu futbalu sa vrátil tiež Marek Dujka, ktorý po dlhých štyroch rokoch môže opäť obliecť hlbocký dres v súťažnom zápase. Dôležitým počinom vedenia klubu je dohoda s Tomášom Slovíkom na ďalšom pokračovaní kariéry u nás, lebo o Tomáša bol záujem vo viacerých kluboch. Zo širšieho kádra putuje hneď trojica hráčov na hosťovanie do FK Prietrž - Ján Mindek /hrajúci tréner/, Erik Čajko a Andrej Kocourek. Do TJ Rovensko na ročné hosťovanie odchádzajú Ľubomír Nemec a Denis Jakáb. Do TJ Podbranč odchádza zasa Erik Kadlečík. Náš káder pre jesennú časť sezóny 2018/2019 je teda 20 členný a nasledovný:

Michal Hrušecký /brankár/ - Stanislav Otépka, Bronislav Chovanec, Flaviu Nicusor Drinc, Filip Tóth, Miroslav Zríni, Martin Zubálik, Peter Špoták, Dominik Rosa /obráncovia/, Martin Sládek, Tomáš Vašek, René Slaný, Dominik Štora, Peter Kumančík, Ľuboš Klein /stredopoliari/, Erik Jurica,  Tomáš Slovík, Pavol Krč, Marek Dujka, Rastislav Mráz /útočníci/.

Opakujeme, že prvý majstrovský zápas novej sezóny odohráme už v nedeľu 5. augusta 2018 o 17:00 hodine proti nováčikovi zo Sobotišťa. V tomto zápase nám pre disciplinárne tresty budú chýbať Bronislav Chovanec a Erik Jurica. Zápas bude rozhodovať dvojica Peter Prelec a Thao Than Drinh. Náročný augustový program bude pokračovať potom v sobotu 11. 8. kedy privítame Sokol Borský Mikuláš, potom cestujeme na hody 19.8. do Popudinských Močidlian, v sobotu 25. 8. privítame Slovan Dubovce, predohrávané 15. kolo odohráme 29. 8. doma proti FK Oreské a náročný úvodný program zakončíme opäť vo sviatok 1. 9. v nedeľu v Radošovciach. Veľmi dôležitý úvod pre Hlbočanov z hľadiska bodov, lebo z prvých šiestich kôl odohráme až štyri doma. A ako počítame tak počítame, ak sa nedostaneme po 6 kolách do mínusových bodov musíme mať na konte minimálne dvanásť bodov. Ale nepredbiehajme, lopta je guľatá a ..... Však viete.