PRVÝ PRÍPRAVÁK ÚSPEŠNÝ...

V nedeľu 22. júla 2018 odohralo naše ,,A" mužstvo prvý prpravný duel na domácom ihrisku proti rezervnému mužstvu Spartaka Myjava - FK Stará Myjava. Toto mužstvo skončilo v minulom ročníku na prvom mieste v VI. lige ObFZ Trenčín, avšak do V. ligy nepostúpilo. Dnes odohralo zápas v Hlbokom, kde po polčase viedlo 2:1, ale nakoniec Hlbočania výborným obratom v druhom polčase dominovalo a vyhralo 4:2. Dvomi presnými zásahmi sa prezentoval Tomáš Slovík, po jednom góle pridali Ľuboš Klein a Erik Jurica. O týždeň odohráme v generálke súboj s čerstvým účastníkom VII. ligy ObFZ Senica TJ Rovensko /nedeľa 29. 7. 2018 o 17:00 hodine v Rovensku/ a v nedeľu 5. augusta 2018 o 17:00 hodine privítame v derby TJ Sobotište v prvom kole VI. ligy ObFZ Senica.

TJ Hlboké - FK Stará Myjava/Spartak Myjava ,,B" 4:2 /1:2/ g: 3. Klein, 52. Jurica, 62. Slovík, 68. Slovík - 8. Oríšek /11m/, 27. Oríšek. Zostava TJ Hlboké: Zríni /25. Hrušecký/ - Sládek, Rosa, Drinc, Otépka, Štora, Vašek, Kumančík, Klein, Mráz, Slovík. Striedali: Špoták, Jurica, Zríni. Rozhodovali: Španka, Patka.

Domáci sa vzhľadom na to, že v prvých 5 zápasoch sa hneď v 4 predstavia doma, premiérovo predstavili domácim fanúšikom v prípravnom zápase, kde im za súpera bolo rezervné mužstvo Spartaka Myjava. Úvod vyšiel domácim, keď v 3. minúte skóroval Klein, ale hostia už v 8. minúte vyrovnali po úspešnom premenení pokutového kopu Oríškom. Do vedenia sa dostali hostia v 27. minúte opäť zásluhou Oríška. A keď v závere polčasu nepremenil stopercentnú šancu náš Klein, do kabín išli s jednogólovým vedením. Do druhého polčasu vstúpili opäť lepšie Hlbočania a v 52. minúte vyrovnal Jurica. O desať minút už domáci viedli, keď sa presadil Slovík, ktorý po samostatnej akcii v 68. minúte definitívne rozhodol o obrate a víťazstve Hlbočanov v tomto prípravnom zápase.

Autor: TJ Hlboké