V RYBKÁCH TRI BODY A NAKONIEC TRETÍ!!!

V sobotu 16. júna 2018 odohrali naši chlapci posledný majstrovský zápas. Súperom im bolo mužstvo FC Rybky. Ak chceli Hlbočania skončiť na ,,medailovom" umiestnení po sezóne, museli v Rybkách bodovať. To sa nakoniec podarilo, aj keď po bezgólovom prvom polčase hrali Hlbočania od 53. minúte nepochopiteľne bez vylúčeného Juricu. Hostí akoby tento moment nakopol a prevzali iniciatívu do svojich rúk. Dovtedy mali domáci šance, ale troskotali vždy na obrane hostí a brankárovi Šragovi. Hneď v 56. minúte sa nádherne trafil Slovík a dostal Hlboké v tomto družstevnom derby do vedenia. V 69. minúte ukázal, prečo je v Hlbokom vysoko cenený Peter Kumančík. Ten sa doslova pohral s trojicou domácich hráčov a ponúkol Kleinovi gólovú poistku 0:2. Inak treba zdôrazniť, že obidvom mužstvám chýbalo viacero zranených hráčov. Dôležité tri body boli na svete a na 16 hodín sa Hlbočania dostali na druhé miesto v tabuľke. Na jeho definitívu potrebovali, aby Radošovce nevyhrali v Strážoch, ale nádej padla hneď v prvom polčase. Domáci po zahanbujúcej prehre 2:6 nakoniec ,,odsúdili" Hlboké v tejto sezóne na tretie miesto. Aj tak je toto umiestnenie o jedno miesto lepšie ako minulý rok a celkovo zaslúžené, hlavne za skvelú jesennú časť sezóny. Tento ročník opäť suverénne patril Radimovu, druhé skončili Radošovce a tretie HLBOKÉ. Pekná spoločnosť... Radimovu prajeme v V. lige veľa úspechov. Našu súťaž minimálne na rok opúšťajú FK Kúty. Posledné víťazstvo v Rybkách venujú hráči hospodárovi Pavlovi Žákovi. Všetci v klube mu prajú skoré uzdravenie a návrat do partie hlbockých futbalových nadšencov. Samozrejme teraz nás čaká krátka prestávka, ale aj tá je v Hlbokom vyplnená futbalom a nie hociakým. Už túto sobotu 23. 6. 2018 sa na našom ihrisku uskutoční medzinárodný dorastenecký turnaj, ktorý poriada ObFZ Senica v spolupráci s našim klubom, za účasti mužstiev: TJ Sobotište U19, AŠK Slávia Trnava U19, výber ObFZ Nitra U19 a TJ Sokol Dambořice U19 /ČR/. O týždeň 30. 6. 2018 sa opäť na ihrisku TJ Hlboké uskutoční v poradí už 8. ročník ,,Turnaj hlbockých ulíc" - Memoriál Viliama Šlahora. Aj na tieto akcie ste všetci pozvaní. Nebude chýbať občerstvenie /guláš, cigánska pečienka/, čapované pivo a kofola a na turnaji hlbockých ulíc aj súťaž v kopaní jedenástok.

FC Rybky - TJ Hlboké 0:2 /0:0/ g: 56. Slovík, 69. Klein. ŽK: Bojnanský, Gergel - Chovanec. ČK: 53. Jurica. FC Rybky: Rýzek - Cigáň /88. Štetina/, Bojnanský /60. Duška/, Bíly, Patka - K. Ravas /38. Fábik/, Morávek ,,C", Chvála /81. Pucheľ/, Burian - F. Ravas, Kuchta. Tréner: Fridrich Hutta. TJ Hlboké: Šraga - Škarupa, Kumančík, Chovanec ,,C" - Štora, Slaný, Slovík, Klein - Hrušecký /73. Zríni/, Jurica, Mráz /86. Krč/. Tréner: Rastislav Baran. Rozhodovali: Ma. Šefčík - Vlk, Knap. Bez delegáta.

TJ Hlboké po poslednom zápase v Rybkách: Zľava hore: Ing. Jaroslav Slaný - tajomník TJ, Erik Jurica, René Slaný, Tomáš Škarupa, Tomáš Slovík, Peter Kumančík, Rastislav Mráz, Ľuboš Klein, Bronislav Chovanec. Dolný rad zľava: Dominik Štora, Miroslav Zríni, Stanislav Otépka, Ondrej Šraga, Michal Hrušecký, Pavol Krč.

• pavol zak 20.06.2018 Domáci provokovali keď kapitánsku pásku dali Hlbočanovy,Chlapci ďakujem za potporu a verte že ste mi urobili veľkú radosť keď to bolo ešte v družstevnom derby.