NA CEROVEJ BOD, KÚTY S NÁDIELKOU...

V posledných dvoch majstrovských zápasoch nastúpili naši hráči s predposledným a posledným mužstvom tabuľky. Kým na Cerovej sme viedli, ale víťazstvo neudržali doma s Kútami sme prehrávali, aby sme nakoniec v druhom polčase zaťažili konto hostí ôsmimi gólmi. Je to najvyššie domáce víťazstvo našich nielen v tejto sezóne, ale naopak Kúty takúto potupnú prehru dlho nedostali. Ako vyzerá tabuľka pred posledným kolom? Naši sú tretí bod za Radošovcami a tri pred Rybkami. Ešte môžeme skončiť na druhom, treťom alebo štvrtom mieste. Naši cestujú v sobotu práve do Rybiek na ,,družstevné" derby a aj šláger kola tretieho so štvrtým. Na jeseň sme vyhrali doma 3:1 a keď chceme skončiť minimálne tretí nesmieme v Rybkách prehrať viac ako o dva góly a ani nie 0:2. Naopak pri bodovom zisku máme šancu skončiť druhý, ale to Radošovce nemôžu vyhrať v Strážoch. Zaujímavá situácia sa rozlúskne už tento víkend. Ani nemusíme rozprávať, o čo nám ide. Lebo nie je nám jedno či skončíme druhý alebo štvrtý!!! Tak sa k tomu tak aj postavme!!!

FK Cerová - TJ Hlboké 1:1 /0:0/ g: 80. M. Holič - 75. Krč. FK Cerová: Petráš - Horňák, Holič, Machlica, Václavek - Gurín, Ochránek /87. Miča/, Herceg, Ráček /71. Mikulčík/ - Hanzlíček ,,C", Kuchta. TJ Hlboké: Šraga - Tóth /64. Kumančík/, Otépka, Škarupa, Drinc - Štora, Vašek, Sládek ,,C", Mráz - Jurica /73. Krč/, Slovík. Tréner: Rastislav Baran. Rozhodovali: M. Dutka, Mir. Šefčík. Bez delegáta. 

TJ Hlboké - FK Kúty 8:1 /1:1/ g: 42. Slovík, 48. Krč, 52. Mráz, 54. Mráz, 62. Hrušecký, 79. Hrušecký, 82. Slaný, 88. Vašek - 26. Sálus. ŽK: Navrátil. TJ Hlboké: Šraga - Drinc, Chovanec, Štora - Slaný, Mráz /80. Baran/, Sládek ,,C", Krč /56. Hrušecký/, Vašek - Slovík, Jurica /66. Zríni/. Tréner: Rastislav Baran. FK Kúty: Kubovič -  J. Kubina, Navrátil, Jakub Sirka /86. A. Antálek/, Juraj Sirka /69. Tomáš Komorný/ - Sálus /33. Lovecký/, Pavlovič, Ralbovský ,,C", Bobáľ - K. Mihál, D. Kubina. Tréner: Jaroslav Rusňák. Rozhodovali: Miroslav Šefčík, Thao. Bez delegáta.

Autor: TJ Hlboké

Komentáre:

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste alebo registrujte.