ĎALŠIA DOMÁCA STRATA...

Druhý domáci zápas po sebe bez bodov. Áno, aj tak sa dá charakterizovať zápas s Borským Sv. Jurom. Domáci síce nastúpili proti mužstvu, ktoré hrá reálne o záchranu, ale bez piatich hráčov základnej zostavy /Mráz, Kumančík, Drinc, Zubálik, Chovanec/ to nestačilo. Tie absencie boli prevažne spôsobené zraneniami, iba Mráz si odpykával trest za 5 žltých kariet. Domáci nezopakovali výkon z Borského Mikuláša a hostia z ,,Jura" si zaslúžene odviezli tri body, čo ich doslova katapultovalo z pozícií o záchranu. Hostia sa ujali v 34. minúte vedenia ďalekonosnou strelou Badáňa a v druhom polčase rozhodli o výsledku v 57. minúte zásluhou Maxiana. Domáci mali síce v zápase tiež šance, ale ich nevyužili. Buď stroskotali na výbornom brankárovi Krajčírovi alebo ich strely mierili nepresne.

TJ Hlboké - FK Borský Sv. Jur 0:2 /0:1/ g: 34. Badáň, 57. Maxian. ŽK: Tóth. TJ Hlboké: Šraga - Tóth, Škarupa, Otépka, Sládek ,,C" - Klein /72. Zríni/, Štora /71. Krč/, Vašek, Slaný - Jurica /62. Hrušecký/, Slovík. Tréner: Rastislav Baran. FK Borský Sv. Jur: Ľ. Krajčír - Piok, Švejda /89. Červenka/, Hrnek, Hrúz ,,C" - Badáň /81. Macejka/, Brecko, Strapko, K. Krajčír - Miženko /74. Prokeš/, Maxian. Tréner: František Rybár. Rozhodovali: Rusinko, Dzindzík. Bez delegáta.

Autor: TJ Hlboké