V HLBOKOM NA JAR DIVÁCI GÓL EŠTE NEVIDELI...

Opäť bezgólové predstavenie v Hlbokom. Po Kopčanoch pricestovalo do Hlbokého mužstvo Oreského, ktoré v minulom kole porazilo doma Kúty 5:0, naši priviezli body z Jablonice. Na jeseň sa hral v Oreskom zaujímavý duel, a tak sa očakával futbal dobrej úrovne popredných mužstiev tabuľky aj u nás. Včera sa však hral v Hlbokom medzišestnástkový futbal s minimom šancí na obidvoch stranách a diváci sa gólu opäť na jar nedočkali. Naďalej pokračujú viaceré série: predĺžila sa neporaziteľnosť, na jar sme ešte neinkasovali a celkovo sme dostali najmenej gólov. Dostali sme sa na 40 bodov a v tabuľke pravdy máme plusových 10 bodov. Na budúci týždeň cestujeme na šláger kola do Radošoviec, kde privíta tretie mužstvo tabuľky druhé.

TJ Hlboké - FK Oreské 0:0, bez kariet. TJ Hlboké: Šraga -  Tóth, Zubálik ,,C", Chovanec, Drinc -  Štora, Vašek, Slaný /87. Hrušecký/, Slovík - Jurica /55. Klein/, Mráz /61. Kumančík/. Tréner: Rastislav Baran. FK Oreské: Štefka - D. Ferik, A. Baláž, Kralovič ,,C", L. Mikuš - Šefčík, Jarábek, M. Baláž, Buchta - P. Mikuš, Regásek /66. Bederka/. Tréner: Dušan Ferik. Rozhodovali: Ryčovský - Ma. Šefčík, Mesíček. Delegátom zápasu bol pán Machlica.

Za konečne na futbal priaznivého počasia sa odohral zápas popredných mužstiev tabuľky. Očakával sa zaujímavý duel, ale úrovňou zápas divákov nepotešil. V prvom polčase až v 35. minúte prišla prvá vážnejšia príležitosť domácich, ale Vašek nastrelil iba brvno Štefkovej bránky. Hostia v 38. minúte kontrovali, ale strelu Miroslava Baláža Šraga zlikvidoval. Po prestávke sa hra z priemeru nedostala. V 65. minúte vyrazil Štefka aj strelu Kumančíka. Hral sa futbal prakticky bez šancí, ale aj bez kariet, k čomu prispeli výborne zvládnutým výkonom rozhodcovia. Žiaľ domácim sa ani v závere nepodarilo si vypracovať šancu, s ktorou by rozhodli o osude zápasu. Deľba bodov je preto spravodlivá.

Autor: TJ Hlboké