MLÁDEŽNÍCI STOPERCENTNÍ...

Na Veľký piatok predohrávali dve naše mládežnícke mužstvá svoje domáce zápasy kvôli zajtrajšiemu ,,Behu okolo Hlbokého". Súperov mali obidve mužstvá viac-menej prijateľných, lebo do Hlbokého cestovali posledné mužstvá. Naši boli stopercentne úspešní. Najskôr zvíťazili starší žiaci nad Smrdákmi a potom aj najmenší prípravkári s Brodským. Do tabuľky si tak obidve mužstvá pripísali po troch bodoch, ale vo svojich tabuľkách zostávajú na predposledných miestach.

TJ Hlboké U15 - FK Smrdáky U15 11:1 /4:1/ g: 5. Rehák, 11. Valo, 12. Rehák, 23. Jediný, 51. Pronik, 54. Pronik, 60. Pronik, 61. Jediný, 65. Pronik, 66. Jediný, 70. Rehák - 34. Miča. TJ Hlboké U15: Kopálek - Pronik ,,C", Donoval, Šulla, Žalec, Valo, Jediný, Nosko, Macek, Rehák, Vašek. /Opava, Macko, Čobrda/. Tréner: Jozef Jediný. FK Smrdáky U15: Trimel ,,C" - Daniel, Polakovič, Kalay, Mihok, Miča, P. Koša, Kušmírek, Danihel, Selecká, D. Danihel. Tréner: Branislav Janči. Rozhodoval: Dzindzík.

Domáci si schuti zastrieľali, keď dali do prestávky štyri a po nej ďalších sedem gólov. Hostia na domácich nestačili a v druhom polčase už bola len otázka výšky skóre, ktorá nakoniec skončila na dvojcifernom čísle. To znamená, že domáci kormidelník Jozef Jediný prehral so svojimi zverencami stávku a zajtra ho tak uvidíme na 9 kilometrovej trati v behu okolo Hlbokého.

TJ Hlboké U11 - Baník Brodské U11 6:4 /3:1/ g: 4. Vitek, 13. Vitek, 23. Lamanec, 29. Lamanec, 30. Vitek, 36. Vitek - 7. Baláž, 40. Barkóci, 42. Daniel, 47. Ožvoldík. TJ Hlboké U11: Blanárik - Kovár, M. Jánošík, A. Jánošík, Mařík, Vitek, Kozák ,,C", Kramár, Štvrtecký, Vizváry, Čenteš, Lamanec, Daniš, Holič. Tréner: Lukáš Chrenek. Baník Brodské U11: Mackura - M. Daniel, Barkóciová, Bayer, Jakubec, Barkóci, Polák, Chovancová ,,C", Ožvoldík, Trčka, Ferenčák, Čulen, Smolková, Danihel, R. Baláž, Daniel. Tréner: Peter Jakubec. Rozhodoval: Dzindzík.

Domáci potvrdili papierové predpoklady a posledné Brodské nakoniec zdolali o dva góly. Za domáich si šesť gólov rozdelili dvaja strelci. Jakub Vitek strelil štyri a Sebastian Lamanec dva góly. Hostia v druhom polčase zápas zdramatizovali, ale na viac ako zníženie nemali dostatok času. Domáci tak zaknihovali druhé víťazstvo v sezóne a opäť s ,,Baníčkom".