ZÁPAS S L. N. VSOU ODLOŽENÝ!!!

Ďalší týždeň bez futbalu budú mať v Hlbokom a možno aj inde. Zápas 17. kola MO ObFZ Senica medzi domácou TJ Hlboké a TJ Lakšárska Nová Ves, ktorý sa mal odohrať zajtra o 15:00 hodine odložili zrejme na 8. mája 2018. Upršané počasie a vodou nasiaknutý terén nakoniec zabránilo hráčom odštartovať jarnú časť už zajtra. Ďalší zápas 17. kola, ktorý sa mal odohrať v nedeľu TJ Radimov - TJ Chvojničan Radošovce je tiež odložený. Možno budú nasledovať v priebehu zajtrajška aj ďalšie. Krajské súťaže a zápasy v ObFZ Nitra a Galanta taktiež odložili. Najbližší zápas by tak mali odohrať Hlbočania v nedeľu 25. marca 2018 o 13:00 hodine v Borskom Sv. Jure so Slovanom Šaštín, ktorý má od DK ObFZ Senica trest uzavreté ihrisko na dva majstrovské zápasy.