III. ročník Turnaja o pohár starostu obce Hlboké 2018

V nedeľu 18. marca 2018 sa uskutoční v poradí už tretí ročník Turnaja o pohár starostu obce Hlboké za účasti štyroch mužstiev: MFK Skalica U9, OFK Vrbovce U9, FK Cerová U9 a domáceho TJ Hlboké U9. Turnaj sa začne o  10:00 hodine jednotlivými zápasmi. Hrá sa systémom každý s každým, v prípade rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, následne lepšie skóre. Turnaj sa odohrá za každého počasia na prírodnej tráve. Pre návštevníkov je k dispozícií na ihrisku otvorený bufet. Pre hráčov je podľa umiestnenia pripravené ocenenie v podobe medailí, najväčším lákadlom je súťaž o najlepšieho hráča, brankára a strelca turnaja. Taktiež je pripravené i občerstvenie. Na záver posledných zápasov bude mať každé mužstvo možnosť vyskúšať si kopanie pokutových kopov. Hlavným rozhodcom zápasov bude pán Daniš zo Senice. Pozývame všetkých priaznivcov dobrého futbalu a hlavne domácich fanúšikov, aby podporili našich hráčov.