ARCHEUS TIPOVAČKA SPUSTENÁ!!!

Prípravné obdobie skončilo a na rade je najbližší víkend už prvé jarné majstrovské kolo zápasov v našej oblasti. Teda ak nás počasie na štadióny pustí, lebo na jar to ešte nevyzerá... Súbežne s prvým jarným kolom štartuje naša obľúbená tipovačka, ktorá pokračuje svojou deviatou časťou. Z jej histórie si pripomeňme, že v jej prvom ročníku zvíťazil admin, ktorý viedol prakticky po celú súťaž a nakoniec sa stal jej zaslúženým víťazom. Druhý ročník už bol dramatickejší. Bojovalo sa až do samého konca o víťazstvo. Nakoniec sa z neho tešil Pavol Orgoník. V treťom ročníku vyhral Peter Pawlusiow, keď o víťazovi rozhodovalo až záverečné kolo. Vo štvrtom ročníku získal víťazstvo Miroslav Zríni a v piatom Ján Mindek. V šiestej časti získal prvé miesto Dušan Jediný, v siedmej časti dominoval Robo Gašpárek a v poslednej ôsmej časti konečne jeden z tipujúcich obhájil svoje víťazstvo z predchádzajúcich častí a bol to Dušan Jediný. Kto bude víťazom tejto deviatej? To sa dozvieme prakticky za tri mesiace. Začiatok jarnej časti súťažného ročníka MO ObFZ Senica - SPORTIKA 2017/2018 je teda predo dvermi. Naša tipovacia súťaž sa stáva z roka na rok atraktívnejšia. Svedčí o tom stále sa rozširujúce portfólio tipujúcich. Ako na to, aby ste sa mohli zapojiť do súťaže aj Vy? Je to jednoduché. Zúčastniť sa môže každý užívateľ našej klubovej webovej stránky, ktorý sa zaregistruje. Ako? Kliknete na slovo PRIHLÁSIŤ v MENU, kde sa Vám zobrazí vľavo REGISTRÁCIA. Vyplníte všetky povinné údaje a registrujete sa. POZOR!!! Potvrdenie o registrácii Vám príde na Váš email. Potvrdzujeme iba užívateľov, ktorí si vyplnia svoje meno a priezvisko hodnoverne. Neuznávame žiadnu anonymitu, vymyslené nezmyselné prezývky atď. neakceptujeme!!! Po svojom následnom prihlásení sa Vám v menu objaví v menu slovíčko TIPOVAČKA. Po kliknutí naň sa zobrazia zápasy, ktoré v tom danom kole treba tipovať. Teraz tipujeme zápasy 16. kola MO ObFZ Senica. A v ňom hneď aj náš zápas s Rohovom. Ako dopadneme? ALE POZOR!!! Toto kolo sa tipuje od utorka 6. marca 2018 od 00:01 hodiny iba do piatka 9. amarca 2018 do 23:59 hodiny. Ďalšie kolá môžete vždy tipovať od utorka do piatka pred každým kolom. Tipy sa vyhodnocujú ihneď v nedeľu po odohratí všetkých zápasov. Tipovaciu súťaž vyhrá ten, kto získa najviac bodov po 30. kole MO ObFZ Senica. Hodnotenie je tak ako v minulom ročníku nasledovné: správny tip 3 body, správny výsledok + 2 bonusové body naviac. Ak sa teda podarí tipujúcemu uhádnuť okrem správneho tipu /výhra, remíza, prehra/ aj správny výsledok, z jedného zápasu môže získať maximálne 5 bodov. Na výhercu súťaže /výhercov/ čakajú po jej skončení odmeny. Prvý získa 30,- €, druhý 20,- € a tretí 10,- €. Tento ročník si opäť zobrala pod patronát spoločnosť ARCHEUS reality Senica s. r. o., ktorá do súťaže venovala všetky ceny. Tak neváhajte, zaregistrujte sa a zistite, aké sú Vaše tipérske schopnosti v súťaži amatérskeho futbalu. POZOR!!! Už zaregistrovaní užívatelia sa nemusia opäť registrovať!!! Tých už náš systém pozná. V prípade problémov s registráciou alebo zadávaním tipov napíšte na koprla@archeus.sk. Ešte raz opakujeme. Tipovať môžu iba ZAREGISTROVANÍ UŽÍVATELIA, ktorí okrem tohto privilégia môžu zadávať aj komentáre pod jednotlivé naše články. Tipujte hneď od prvého kola a každé kolo, lebo inak sa Vaša šanca na celkovú výhru rapídne zníži!!!