VÍŤAZNÁ MEDZINÁRODNÁ GENERÁLKA...

V nedeľu 4. 3. 2018 odohralo naše ,,A" mužstvo posledný prípravný zápas, v ktorom mu bol súperom mužstvo z Moravy Sokol Nenkovice. Tieto dve mužstvá sa opäť po roku stretli na ,,známom" mieste v Kyjove na umelej tráve, kde opäť naši tak ako minulý rok vyhrali tentoraz 3:1. O naše góly sa zaslúžili T. Slovík, R. Mráz a B. Chovanec. Zápas bol generálkou na blížiaci sa začiatok jarnej odvetnej časti VI. ligy MO ObFZ Senica. V prvom jarnom kole by mali nastúpiť naši hráči v nedeľu 11. marca 2018 o 10:00 hodine v Rohove s trinástym mužstvom tabuľky. Prečo ,,mali"? No preto, ak to počasie dovolí a prvé jarné kolo nebude odložené. V troch prípravných zápasoch teda Hlbočania boli stopercentní, keď postupne porazili Turú Lúku, Sobotište a teraz aj Nenkovice. Uvidíme, ako sa im bude dariť v majstrovských zápasoch, ale veríme, že dobre rozbehnutú sezónu dotiahnu chlapci na ,,medailovom" umiestnení. Pri vyrovnanosti tabuľky a súperov to však bude náročné. Mužstvo po zime zostalo prakticky pokope, odišiel iba Lukáš Matula do Šajdíkových Humeniec. Ostatní hráči sú pripravení naskočiť už v nedeľu v Rohove do ostrého štartu jarnej časti. K dispozícii by mal byť už aj René Slaný, ktorý sa vracia do mužstva po dlhšom čase spôsobenom zranením. Pre trest za červenú kartu z posledného zápasu v Kútoch bude v prvom jarnom kole chýbať Tóth.

Sokol Nenkovice - TJ Hlboké 1:3 /0:1/ g: 47. V. Válek - 15. T. Slovík, 65. R. Mráz, 88. B. Chovanec. TJ Hlboké: Šraga /46. Hrušecký/ - Chovanec /46. Hradský/, Škarupa, Zríni /46. Špoták/ - Klein, Sládek, Kumančík, Drinc - T. Slovík /85. Zríni/, Jurica /60. Tóth/, Mráz /85. Chovanec/. Tréner: Rastislav Baran.

• pavol zak 04.03.2018 Príprava od 19.1. do 4.3.v tomto čase sme absolvovali 23 tréningových jednotiek včetne prípravných zápasov prípravy sa zúčastnilo 19 hráčov 19.Špoták, 17.Kumančík, 15.Hrušecký, 13.Chovanec Škarupa, 12.Šraga Mráz Slaný,10.Zríni Drinc Jurica Slovík,8.Zubalík,7.Klein,5.Tóth Vašek Štora,2.Sládek Otépka.