V PRÍPRAVE ZATIAĽ VÍŤAZNE...

Minulú nedeľu 4. februára 2018 odohralo naše ,,A" mužstvo prvý prípravný zápas. Na umelej tráve na Myjave mu bolo súperom družstvo FK Turani Turá Lúka. Naši sa po dvoch góloch Mráza a Slovíka dostali už do pohodlného vedenia 3:0, ale ,,domáci" duel zdramatizovali dvomi premenenými jedenástkami. Posledné slovo patrilo však Juricovi, ktorý uzavrel skóre zápasu na konečných 4:2. Včera sa v druhom prípravnom zápase predstavili Hlbočania na umelej tráve v Senici proti vedúcemu mužstvu II. triedy TJ Sobotište. V drese súpera sa predstavili aj dvaja ,,naši" hráči v bránke Martin Ravas a v poli Erik Čajko. Ako vieme Sobotište vedie dlhoročný hráč Hlbokého Karol Fabian. Teda prestížny duel pre nás, čo sa týka hráčskeho a trénerského obsadenia. Po bezgólovom prvom polčase sa v tom druhom najskôr presadil Slovík a potom aj Zríni a aj keď Sobotište malo tiež niekoľko sľubných šancí, našich gólmanov neprekonalo. V poradí tretí prípravný zápas odohrajú Hlbočania na umelej tráve na Brezovej v sobotu 17. februára 2018 o 11:00 hodine, kedy si zmerajú sily s Tatranom Jablonica - účastníkom našej súťaže, ktorému patrí po jeseni 12 miesto, keď získal 14 bodov. Potom majú hráči týždeň zápasového voľna a ďalší duel už generálkový odohrajú na umelej tráve v Kyjove s Nenkovicami v nedeľu 4. marca 2018. No a v nedeľu 11. marca 2018 o 10:00 hodine ak počasie dovolí odohrajú zápas 16. kola v Rohove. 

TJ Hlboké - FK Turani Turá Lúka 4:2 /1:0/ g: Mráz 2, Slovík, Jurica. TJ Hlboké: Hrušecký, Šraga - Chovanec, Kumančík, Škarupa, Špoták, Klein, Štora, Sládek, Drinc, Slovík, Mráz, Vašek, Slaný, Jurica. Tréner: Rastislav Baran.

TJ Hlboké - TJ Sobotište 2:0 /0:0/ g: 64. Slovík, 80. Zríni. TJ Hlboké: Hrušecký /46. Šraga/ - Tóth, Zubálik, Otépka /46. Špoták/ - Vašek, Chovanec /46. Škarupa/, Slovík, Drinc - Zríni, Jurica, Mráz. Tréner: Rastislav Baran.  

Autor: TJ Hlboké

Komentáre:

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste alebo registrujte.