,,RAKETOVÝ" ÚVOD V HLBOKOM...

To tu už dlho nebolo, aby v Hlbokom bolo prakticky v 7. minúte zápasu rozhodnuté. Dnes však po ,,raketovom" úvode domáci odstavili Borský Mikuláš, ktorý v minulom kole deklasoval Kúty. Dnes ale na domácich, ktorí nevyhrali dva zápase v rade, nemali. Najskôr sa v 5. minúte presadil T. Slovík a potom v 7. minúte Mráz. Domáci z ďalších šancí vyťažili až v druhom polčase dva góly Kleinom a opäť T. Slovíkom a upravili tak na konečných 4:0. Hostia dnes nášho gólmana Šragu výraznejšie nepreverili, a tak je toto víťazstvo zaslúžené. V posledných troch zápasoch jesennej časti nás čakajú už len zápasy s mužstvami zo suterénu tabuľky - Borským Sv. Jurom, Cerovou a Kútami. Na minuloročných 30 jesenných bodov nám chýba získať ešte päť. V tabuľke si aj po tomto 11. kole udržíme druhú priečku za vedúcim Radimovom. Na konte máme štyri plusové body a doma sme na jeseň v 7 zápasoch ešte neprehrali...Mrzia však dve remízy so Šaštínom a Dubovcami...

TJ Hlboké - Sokol Borský Mikuláš 4:0 /2:0/ g: 5. T. Slovík, 7. Mráz, 66. Klein, 84. T. Slovík. ŽK: Chovanec, Štora. TJ Hlboké: Šraga - Tóth, Zubálik ,,C", Chovanec /79. Otépka/, Zríni /56. Vašek/ - Klein, Kumančík, M. Sládek, Štora - Mráz /83. Hrušecký/, T. Slovík. Tréner: Peter Kumančík. Sokol Borský Mikuláš: D. Cigánek /46. Vacho/ - Plaisner, Kassay, Vaniš ,,C", M. Vanek - Mička /79. Ruchovanský/, Ondriska /24. T. Vanek/, Ľ. Macek, Cintula - Petrík, Morávek /54. Abogan/. Tréner: Tomáš Mička. Rozhodovali: I. Štora, Hurbánek. Bez delegáta.

V Hlbokom na výborne pripravenom ihrisku a za príjemného jesenného počasia sa hral celkom slušný zápas. Domáci po dvoch zápasoch bez výhry chceli opäť vyhrať a do zápasu vstúpili aktívnejšie. Už v 5. minúte potiahol po ľavej strane Mráz, ideálne nahral na päťku T. Slovíkovi, ktorý otvoril skóre zápasu 1:0. V 7. minúte to bolo už 2:0. Najskôr centrovanú loptu M. Sládka vyrazil pred Mráza, ktorý ľavačkou poslal loptu do siete. Hostí úvod zaskočil, ale domáci naďalej búšili do súpera. V 17. minúte ukázali domáci peknú akciu, keď po pravej strane unikol Klein, ale T. Slovíkova hlavička iba tesne minula Cigánkovu bránku. V 32. minúte pálil Štora spoza šestnástky opäť len tesne vedľa. V 39. minúte vyrazil Cigánek nebezpečnú strelu T. Slovíka a o minútu sa vyznamenal po Kumančíkovej umiestnenej strele do vinkla. Hostia tak boli radi, že sa do kabín išlo iba za stavu 2:0, domácu bránku prakticky neohrozili. V druhom polčase tempo hry upadlo. O vzruch sa však opäť postarali domáci. V 66. minúte zvýšil na 3:0 Klein a v závere v 84. minúte uzavrel skóre zápasu T. Slovík, keď nedal šancu Vachovi v bránke hostí. Domáci zaslúžene zvíťazili a pripisujú si do tabuľky ,,povinné" tri body. O týždeň v nedeľu cestujú do Borského Sv. Jura, kde sa pokúsia nadviazať na výkon z dneška a získať tak konečne víťazstvo na ihrisku, kde sa nám to už dlhšiu dobu nepodarilo...

Autor: TJ Hlboké