HLBOKÉ PREHRALO!!!

Po šestnástich zápasoch bez prehry to došlo aj na nás. Stalo sa to v Radimove, kde z toho veľkú tragédiu nerobíme. Domáci dali po jednom góle v obidvoch polčasoch, vyhrali zaslúžene a zvyšujú náskok na prvom mieste už na šesť bodov. Obidva góly nás však mrzia, lebo domáci mali väčšie šance v zápase, ktoré nepremenili. Ale tak to už býva... Naše mužstvo sa musí sústrediť na zvyšok jesennej časti, kedy sa stretne s papierovo slabšími mužstvami a potrebujeme v týchto zápasoch získať čo najviac bodov. Najskôr sa stretneme na domácom ihrisku s Borským Mikulášom, potom cestujeme do Borského Sv. Jura, privítame Cerovú a v poslednom zápase cestujeme na pôdu beznádejne posledných Kútov.

TJ Radimov - TJ Hlboké 2:0 /1:0/ g: 15. Kessl, 59. D. Fruhauf. ŽK: R. Fruhauf - Chovanec. TJ Radimov: Kotvan - Krempa, Valla ,,C" /76. Križánek/, P. Urbánek /46. Vanek/, M. Černek - J. Urbánek, Balážik /88. O. Masaryk/, R. Fruhauf, D. Fruhauf - Kessl /81. L. Černek/, Božek. Tréner: Ľubomír Vanek. TJ Hlboké: Šraga - Zríni, Zubálik, Chovanec, M. Sládek - Vašek, Kumančík, Mráz, Klein - T. Slovík, Jurica. Tréner: Rastislav Baran. Rozhodovali: Vlk - Knap, Mikuš. Bez delegáta.

Hostia pricestovali do Radimova iba s dvanástimi hráčmi. Kondične náročný zápas nakoniec zvládla kompletná jedenástka. Domáci začali aktívne a snažili sa streliť, čo najskôr gól. V 8. minúte ešte nepochodil J. Urbánek, ktorého hlavička mierila vedľa, ale v 15. minúte vyšla ,,lobovaná" hlavička Kesslovi a domáci sa ujali vedenia. V zostávajúcom čase prvého polčasu mali viaceré príležitosti, ale nepochodili. V 25. minúte pálil Kessl iba do tyče, v 26. minúte vyrazil Šraga strelu R. Fruhaufovi, v 29. minúte mieril tesne vedľa Kessl, o minútu na to opäť ten istý hráč skúšal iba pozornosť Šragu. Ten sa vyznamenal pri samostatnom nájazde Božeka v 36. minúte zápasu a v 44. minúte nemieril R. Fruhauf hlavou medzi tri žrďe. Domáci tak išli do kabín s chudobným náskokom a hostia len potvrdili, že sú mužstvom s dobrou defenzívou. Do druhého polčasu nastúpili domáci opäť nabudení. V 54. minúte vyrazil Šraga gólovú strelu Balážika, ale v 59. minúte bol prekonaný po trestnom kope D. Fruhaufa. Po tomto góle domáci ubrali a do šancí sa dostávali už len sporadicky. V 65. minúte ešte stojí za zmienku strela D. Fruhaufa, ale s tou si Šraga poradil. Hlboké síce prehralo, ale až v 10 zápase jesennej časti..

Autor: TJ Hlboké