SLOVAN BRAL Z HLBOKÉHO BOD...

Hlbočania v 9. kole privítali Slovan Dubovce. V nemasnom-neslanom zápase sa polčas skončil bez gólov. V druhom polčase sa domáci najskôr v 71. minúte ujali vedenia gólom Mráza. Keď Slovíkov gól neplatil v závere pre ofsajd, domáci pykali v nadstavenom čase po ojedinelej šanci hostí, keď sa presadil Helt a uzavrel na konečných 1:1. Domáci tak stratili v tomto súboji dôležité dva body, hostia defenzívnou taktikou získali viac, ako chceli. Ďalší zápas cestujeme do Radimova k lídrovi súžaťe, kde sa v nedeľu 8. októbra 2017 o 15:00 hodine stretne prvý s druhým... V tabuľke sme sa dostali na 22 bodov s plusovými štyrmi bodmi... Na druhej strane sme ale neprehrali a séria zápasov bez prehry už má 16 dielov...

TJ Hlboké - Slovan Dubovce 1:1 /0:0/ g: 71. Mráz - 90. Helt. ŽK: Helt. TJ Hlboké: Šraga - Tóth, Zubálik ,,C" /46. Kumančík/, Chovanec - Klein /59. Drinc/, Vašek /86. Zríni/, M. Sládek, Štora - Jurica /69. Hrušecký/, Mráz /89. Krč/. Tréner: Rastislav Baran. Slovan Dubovce: Pekar - Vanek, Milota, Madák, Rybnikár - Vacula /78. Sprušanský/, Huťťa /14. Gregúrek/, M. Kudláč, D. Kudláč - Helt, Biskupič ,,C". Tréner: Miroslav Sprušanský. Rozhodovali: Knap, M. Dutka. Delegátom zápasu bol pán Mikuš zo Skalice.

Domáci chceli potvrdiť dovezené tri body zo Straží, ale dnes im nebolo súdené. Síce začali aktívnejšie a v 3. minúte mal po prihrávke Tótha šancu Slovík a v 7. minúte Jurica, ale obidvaja nemierili presne. Po týchto dvoch šanciach tempo hry ustalo, hostia sa stiahli na svoju polovicu a domáci si s tým nevedeli poradiť. A tak sa polčas skončil bez gólov, bez výraznejších šancí na jednej či druhej strane. V druhom polčase sa domáci konečne dočkali v 71. minúte, keď po Chovancovom centri sa strelou z voleja presadil Mráz 1:0. Hostia po tomto góle hru otvorili a v 80. minúte mohli vyrovnať, ale Gregúrek v stopercentnej šanci prestrelil Šragovu bránku. V 84. minúte nevyšiel hosťom ani trestný kop, keď mieril Vanek taktiež nad. Na druhej strane neplatil gól, ktorý dosiahol T. Slovík pre ofsajd. A tak sa schyľovalo ku koncu a nadstavovala sa jedna minúta nadčas. V tej sa dostal k lopte Helt a vyrovnal na konečných 1:1. Domácim už nezostal žiadny čas na to, aby sa pokúsili s výsledkom niečo urobiť. Tak ako sme mali v predchádzajúcih zápasoch šťastie, to sa dnes od nás odvrátilo.

Autor: TJ Hlboké