VO FUTBALOVEJ ŽATVE NADÁCIE TV JOJ SME BOLI ÚSPEŠNÍ!!!

Minulý mesiac prebiehala výzva Nadácie TJ JOJ pod názvom ,,Futbalová žatva 2017", do ktorej sa prihlásil aj náš klub. V spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom TV JOJ vyhodnotila pred nedávnom prihlášky a vybrala šťastných 70 klubov, ktorí v tomto projekte uspeli. S radosťou konštatujeme, že medzi šťastnými bol aj náš klub TJ Družstevník Hlboké. Získali sme pre mužstvo starších žiakov nové dresy v klubových modro-bielych farbách. ,,Vďaka spolupráci s Tomášom Magáthom, bývalým hráčom TJ Hlboké sme sa dozvedeli o tomto projekte, do ktorého sme sa prihlásili. Nedúfali sme, že budeme vybraný, ale podarilo sa a medzi 70 slovenskými klubmi je aj ten náš. Dresy budú využívať hlavne starší žiaci. Sú krásne a navyše v našej klubovej kombinácii farieb. Sada dresov je v počte 15 + jeden brankársky dres. Ďakujeme ešte raz a už sa spolu s našimi deťmi na ne tešíme..." povedal predseda TJ Družstevník Hlboké Mgr. Peter Koprla. Prajeme si, aby chlapci v dresoch podávali kvalitné výkony a radovali sa zo zisku bodov...