ŠNÚRA BEZ PREHRY SA NEPRETRHLA ANI V ORESKOM...

K zápasu 6. kola nastúpili dosť citeľne oslabení Hlbočania na ihrisku, z ktorého body v minulosti veľmi nevozili. Zavítali do Oreského k súperovi, ktorý hral v minulom ročníku ešte V. ligu a po ňom sa prihlásil do oblasti. V dramatickom zápase domáci mohli otvoriť skóre stretnutia už v úvode zápasu, ale nepremenili Ferikom pokutový kop, keď sa vyznamenal Šraga. Naši naopak v závere polčasu udreli a po centri Drinca vypadla lopte domácemu brankárovi a Chovanec dorazil loptu do siete. Domáci boli síce lepší, ale do vedenia sme išli my. V závere polčasu sme mali aj šťastie pri tyčke Baláža. V druhom polčase najskôr v 65. minúte Mikuš v čistej šanci prestrelil, ale Baláž v 69. minúte krížnou strelou vyrovnal. Tlak domácich pokračoval, naši odolávali. V 85. minúte však prišlo k druhému pokutovému kopu. K tomu len toľko. Náš kapitán Zubálik vypichol čistú loptu domácemu útočníkovi. Pán rozhodca Miroslav Šefčík ukázal na biely bod, ale jeho brata Radovana Šefčíka vychytal hrdina zápasu Ondrej Šraga. Spravodlivosť tak v tomto prípade zvíťazila nad krivdou, ktorá sa tu napáchala...V nervóznom závere sa už nič neudialo a Hlboké tak zostáva aj po 7 odohratých majstrovských zápasoch bez prehry a drží tak už úctyhodnú šnúru 13 zápasov bez prehry. Predĺžiť sa ju budú snažiť Hlbočaniu už v sobotu 16. septembra 2017, keď o 16:00 hodine privítajú Chvojničan Radošovce, ten drží takisto šnúru štyroch vyhratých zápasov v rade... Máme sa na čo tešiť!

FK Oreské - TJ Hlboké 1:1 /0:1/ g: 68. M. Baláž - 40. Chovanec. ŽK: Šefčík, Hrbatý, P. Mikuš - Tóth, Zubálik, Chovanec, T. Slovík. Mráz. FK Oreské: P. Štefka - Ferik, A. Baláž, Královič ,,C", L. Mikuš - Bederka /61. Mach/, M. Baláž, L. Štefka, A. Hrbatý /88. Regásek/P. Mikuš /78. D. Štepanovský/. Tréner: Peter Bulka. TJ Hlboké: Šraga - Tóth, Zubálik ,,C", Zríni, Škarupa - Sládek, Chovanec, Štora, Drinc /90. Krč/ -  Jurica /69. Mráz/, T. Slovík. Tréner: Rastislav Baran. Rozhodovali: M. Šefčík, Mesíček. Delegátom zápasu bol pán Štora.